+(90) 553-705-5050

Neoenerji Eğitimi

YENİ NESİL YÜKSEK FREKANSLI BİOENERJİ EĞİTİMLERİ İLE SİZ DE LİSANSLI UYGULAYICI VE NEOENERJİ KOÇU OLABİLİRSİNİZ.
2017 yılından beri 3 modül halinde verdiğimiz Bioenerji Eğitimlerimize 2019 Temmuz ayından beri Neoenerji® Marka Patentli ve Lisanslı olarak devam ediyoruz.

Neoenerji Metodu® Nedir? 

En kısa tanımıyla, yüksek bilinç alanında ruh, beden ve zihnin enerjetik denge ve uyumudur.
Neoenerji® çalışmalarında bireyin sadece değişim ve dönüşümü değil, yaşamla bütünleşmesi de hedeflenir. Kuantum alanda yüksek titreşimli frekans ve farkındalık çalışmaları ile amaç, bireysel yolculuğunda uyanışa hazır olan herkesin farkındalığını oluşturmak ve uyanışına yolculuğuna rehber olmaktır.

Kuantum’da , morfik alan (kollektif bilinç) içerisinde bireyin evrende ki herşeyle bir ve bütün olduğunu farketmesi, yaşamında varolan gelişen tüm olayların bu çerçevede oluştuğu bilincine anlayıp idrak etmesini diliyoruz.

Eğitimlere Kimler Katılabilir?

 • Öncelikle kendi bilincini iyileştirerek uyanışı ve tekamül yolunu kolaylaştırmak isteyenler,
 • Kuantum enerji çalışmalarına, bioenerjiye ilgi duyanlar,
 • Ritüeller ve tekniklerle çalışmak isteyenler,
 • Ailesine ve arkadaşlarına (çevresine) enerji çalışması yapmak isteyenler,
 • Neoenerji frekansları ve bilinç alanı ile tanışmak ve bu alanda en iyi olmak isteyenler
 • Neoenerji, enerji çalışmaları alanında bir ilk olarak enerji koçluğu ile danışana bütüncül rehberlik sunmayı hedeflemektedir.
 • Profesyonel çalışmalar yaparak, ileri düzeylere ulaşmak isteyenler,
 • Kişisel gelişim ve spiritüel çalışmalar yapan profesyoneller
 • Farklı birçok bireysel çalışma ile koçluk hizmeti yapan koçlar ve uzmanlar
 • Hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkı olmayı seçen her meslekten, her gruptan her yaşta herkes katılabilir.

Neonerji® Eğitimleri 3 aşamadan oluşuyor.

Neoenerji Eğitimi ile Bütüncül Kolaylaştırıcı olma yolunda ilk eğitim,

 1. Aşama Temel Neoenerji® Eğitimidir. 1. Temel aşama kolaylaştırıcı adaylar için gerekli tüm genel bilgileri içerir. Bakınız 1. Aşama eğitim içeriği…, Eğitim 2  tam gün sürer. Katılımcılar daha sonra ki tarihlerde açılacak olan 1. Aşama eğitimlerine tekrar ücreti ödemeden katılıp kendilerini geliştirebilir. Eğitim sonrası katılımcılar ID sertifikalı uygulayıcı olarak resmi internet sitesinde yer alırlar. Ve Neoenerji Türkiye gruplarına dahil olurlar. Eğitim sonrası rehberlik süresizdir.

       1. Aşama eğitimi tamamlayanların yetkinlikleri

 • Bireysel ve grup uzaktan ve yakın Neoenerji® seansları düzenleyebilir.
 • Neofrekans Şifa Çemberi Atölyeleri açabilirler.
 1. Aşama İleri Kuantum Enerji Uygulamalar eğitimidir. 1. Aşamaya katılmış ve başarı ile tamamlamış olma ön koşulu vardır. Aynı zamanda bu eğitime hazır bulunuşluk için ön görüşme yapılmaktadır. Neoenerji İleri Aşama Eğitimi 2 tam gün sürer. 2. aşama eğitimlerine tekrar ücreti ödemeden katılıp kendilerini geliştirebilirler. Eğitim sonrası katılımcılar ID sertifikalı uygulayıcı olarak resmi internet sitesinde yer alırlar.  Ve Neoenerji Türkiye gruplarına dahil olurlar. Eğitim sonrası rehberlik süresizdir.

        2. Aşama eğitim sonrası katılımcıların yetkinlik alanları şunlardır.

 • Bireysel ve grup Neoenerji® Seansları düzenler,
 • Neofrekans Şifa Çemberi açabilirler.
 • Enerjetik Mekan Temizliği yapabilirler.
 1. Aşama Neoenerji Bilinçaltı ve Enerji Koçluğu Eğitimidir. Eğitime katılım ön koşulu 1 ve 2. Aşama eğitimini başarı ile tamamlamak ve ön görüşme ile eğitime hazır bulunuşluk değerlendirmesini geçmek. Eğitim 2 tam gün sürer. Eğitim sonunda katılımcılar “Neoenerji Master Koçu” olurlar. .3. aşama eğitimlerine tekrar ücreti ödemeden katılıp kendilerini geliştirebilirler. Eğitim sonrası katılımcılar ID sertifikalı uygulayıcı olarak resmi internet sitesinde yer alırlar. Ve Neoenerji Türkiye gruplarına dahil olurlar. Eğitim sonrası rehberlik süresizdir. 

      3. Aşama eğitim sonrası katılımcıların yetkinlik alanları şunlardır.

“Neoenerji® Seansları” ve “Mekan Temizliği”nin yanı sıra “Enerjetik Bilinçaltı” ve “Enerjetik Regresyon” çalışmaları ile bireye yüksek bilinç alanında bütüncül olarak koçluk desteği veren kolaylaştırıcı olurlar. Eğitim ve seans talepleriniz için bize iletişim numaramızdan ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Güncel Eğitimlerimizi Etkinlik Takviminden kontrol ediniz.

"İyileşmek istiyorsan, işe kendini sevmekle başla..."

NEOENERJİ METODU KURUCUSU -EĞİTMEN  

           ilkay AS

Neoenerji Metodu eğitimler, seanslar hakkında sıkça sorulan sorular ve merak edilenlere göz atınız.

Neoenerji eğitimlerinin içeriğini, konularını inceleyebilirsiniz.

Güncel etkinliklerimizi görmek için tıklayınız.